SIEA – zoznam zariadení oprávnených na využitie štátnej dotácie

V tomto článku sa dozviete prečo je pri výbere tepelného čerpadla dôležité vedieť čo je to SIEA.
siea-ime-tepelne-cerpadla
Pri výbere tepelného čerpadla je dôležité vedieť na čo si treba dávať pozor v prípade, že na svoje tepelné čerpadlo chcete získať štátnu dotáciu.
Vedeli ste, že pokiaľ si chcete uplatniť štátnu dotáciu na Vaše tepelné čerpadlo, musí byť jeho výrobca / značka zaregistrovaná na oficiálnych inštitúciách SIEA (Slovenská inovačná a energetická agentúra) a EPREL (Európsky register výrobkov pre označovanie energetickými štítkami)?
V prípade, že si chcete kúpiť tepelné čerpadlo od predajcu, ktorí nemá svoje zariadenia zaregistrované na týchto úradoch, nemôžete dostať od štátu dotáciu Zelená domácnostiam.
Naše tepelné čerpadlá IME sú certifikované, testované a úspešne zaregistrované na SIEA aj EPREL, vďaka čomu sú vhodné na udelenie štátnej dotácie. Presvedčiť sa o tom môžete na oficiálnych stránkach týchto inštitúcií, kde nájdete aktuálne zoznamy oprávnených značiek a zhotoviteľov tepelných čerpadiel, ktoré prešli touto registráciou.

Čo je to SIEA? 

SIEA = Slovenská inovačná a energetická agentúra

SIEA poskytuje zoznam energetických zariadení (napr. tepelných čerpadiel), ktoré spĺňajú prísne technické podmienky potrebné pre udelenie štátnej dotácie a zároveň poskytuje aj zoznam zhotoviteľov, ktorí zabezpečujú spolu s dodaním zariadenia aj jeho montáž.

Názor odborníka
Názor odborníka

"V prípade, že tepelné čerpadlo nie je zaregistrované na SIEA (Slovenská inovačná a energetická agentúra) a EPREL ( Európsky register výrobkov s energetickým označením) , nie je možné si na takéto tepelné čerpadlo uplatniť dotáciu Zelená domácnostiam / Obnov dom.  "

Tepelné čerpadlá IME sú zaregistrované na SIEA.

Ponuka tepelných čerpadiel IME →

Objavte našu ponuku Tepelných čerpadiel

Máte záujem o tepelné čerpadlo?

Ozvite sa nám ešte dnes. Radi Vám vysvetlíme všetko o tepelných čerpadlách a našej firme, prídeme na osobnú obhliadku a poskytneme aj individuálnu zľavu. 🙂

Ďalšie články s praktickými informáciami

IME výroba tepelných čerpadiel
slovenský výrobca
kvalitný produkt
siea logo
eprel logo
zelená domácnostiam

Naša stránka používa cookies, aby sme Vám umožnili jej pohodlné prezeranie a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Nastavenie Sukromia

Naša stránka používa cookies, aby sme Vám umožnili jej pohodlné prezeranie a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Odmietnuť všetko
Uložiť
Prijať všetko
Open Privacy settings