Bezplatná obhliadka domu

Odborná obhliadka domu pred kúpou tepelného čerpadla

Návrh tepelného čerpadla a presnú cenovú ponuku nie je možné vypracovať len na základe online konzultácie. Preto je u nás v IME bezplatná obhliadka vášho domu a kotolne samozrejmosťou.

Prečo je obhliadka domu tak dôležitá?

  • Potrebný výkon a správny typ tepelného čerpadla je možné navrhnúť len na základe odborného posúdenia technikom a to priamo na mieste inštalácie.
  • Vyhnete sa poddimenzovaniu alebo zbytočnému predimenzovaniu výkonu tepelného čerpadla, čo v obidvoch príapadoch vedie k zvýšeným účtom za elektrinu.
  • Bez osobnej obhliadky domu nie je možné vypočítať presnú spotrebu materiálu potrebného pre montáž tepelného čerpadla (kúrenársky a elektroinštalačný materiál).
  • V prípade komplikovanej realizácie nájdeme priamo na mieste to najjednoduchšie a najmenej nákladné riešenie.
  1. Optimalizácia výkonu: Každý dom má svoje špecifické tepelné straty. Obhliadka umožňuje odborníkovi presne určiť potrebný výkon tepelného čerpadla na dosiahnutie optimálnej účinnosti a tepelného pohodlia vo Vašom dome.

  2. Prispôsobenie systému: Rôzne typy tepelných čerpadiel majú rôzne schopnosti, výkony a parametre. Obhliadka umožňuje odborníkovi vybrať najvhodnejší typ tepelného čerpadla na základe tepelných požiadaviek vášho domu.

  3. Presná Kalkulácia Nákladov: Osobná obhliadka umožní presný výpočet nákladov na inštaláciu ako aj predstavu o budúcich nákladoch na prevádzku tepelného čerpadla.

Využite našu bezplatnú obhliadku domu

Termín osobnej obhliadky domu si môžete dohodnúť na tel. čísle: 0948 106 722 alebo e-mailom: info@ime.sk, prípadne vyplnením tohto fomulára.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Máte záujem o tepelné čerpadlo?

Ozvite sa nám ešte dnes. Radi Vám vysvetlíme všetko o tepelných čerpadlách a našej firme, prídeme na osobnú obhliadku a poskytneme aj individuálnu zľavu. 🙂

IME výroba tepelných čerpadiel
slovenský výrobca
kvalitný produkt
siea logo
eprel logo
zelená domácnostiam

Naša stránka používa cookies, aby sme Vám umožnili jej pohodlné prezeranie a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Nastavenie Sukromia

Naša stránka používa cookies, aby sme Vám umožnili jej pohodlné prezeranie a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Odmietnuť všetko
Uložiť
Prijať všetko
Open Privacy settings