Záruka tepelných čerpadiel IME

Na všetky Tepelné Čerpadlá IME poskytujeme možnosť 5 ročnej predĺženej záruky.

Servis našich tepelných čerpadiel poskytujeme každému zákazníkovi bez ohľadu na záručnú dobu.

2 ročná základná záruka

Cena: ZADARMO

Na tepelné čerpadlá IME poskytujeme základnú 2 ročnú záruku.

2 ročná základná záruka sa vzťahuje na kompletnú opravu vady tepelného čerpadla, vrátane servisných prác, cestovných nákladov servisného technika i vrátane bezplatného dodania chybného dielu. 

Podmienkou 2 ročnej základnej záruky je spustenie tepelného čerpadlo našou spoločnosťou a 1x ročne absolvovať servisnú prehliadku po dobu 2 rokov.

Záručná doba na tepelné čerpadlo začína plynúť spustením tepelného čerpadla do prevádzky. 

Servisná prehliadka nášho tepelného čerpadla 1x ročne v základnej záručnej dobe (2 roky) je ZADARMO.

Ak by sa vám v štandardnej 2 ročnej záruke čokoľvek pokazilo a na našom sklade by nebol ihneď k dispozícii potrebný náhradný diel, vymeníme vám čerpadlo za nové.

5 ročná predĺžená záruka

Cena: Individuálne, na dopyt

Na všetky tepelné čerpadlá IME dávame možnosť predĺženej záruky na 5 rokov.

5 ročná predĺžená záruka sa vzťahuje na kompletnú opravu vady tepelného čerpadla, vrátane servisných prác, cestovných nákladov servisného technika i vrátane bezplatného dodania chybného dielu. 

Podmienkou 5 ročnej predĺženej záruky je spustenie tepelného čerpadlo našou spoločnosťou (alebo nami autorizovanou montážnou firmou) a po skončení základnej 2 ročnej záruky absolvovať 1x ročne servisnú prehliadku po dobu 3 rokov.

Predĺžená 5 ročná záruka na tepelné čerpadlo platí od prvotného spustenia tepelného čerpadla do prevádzky. (5 ročná predĺžená záruka = 2 ročná základná záruka + 3 ročná predĺžená záruka) 

Ak by sa vám v 5 ročnej predĺženej záruke čokoľvek pokazilo a na našom sklade by nebol ihneď k dispozícii potrebný náhradný diel, vymeníme vám čerpadlo za nové.

10 ročná predĺžená záruka na kompresor

Cena: Individuálne, na dopyt

Na všetky tepelné čerpadlá IME dávame možnosť predĺženej záruky na 10 rokov.

Táto záruka sa vzťahuje len na kompresor.

Podmienkou 10 ročnej predĺženej záruky na kompresor je namontovať a spustiť tepelné čerpadlo našou spoločnosťou (alebo nami autorizovanou montážnou firmou) a po skončení základnej 2 ročnej záruky absolvovať 1x ročne servisnú prehliadku po dobu 8 rokov.

Záručná doba na tepelné čerpadlo začína plynúť spustením tepelného čerpadla do prevádzky. 

10 ročná predĺžená záruka na kompresor zahŕňa kompletné náklady na jeho výmenu.

Ak by sa vám v predĺženej záruke kompresor pokazil a na našom sklade by nebol ihneď k dispozícii potrebný náhradný diel, vymeníme vám čerpadlo za nové.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich tepelných čerpadiel, ich záruky a cenníku nám neváhajte zavolať na tel. číslo: 0914 326 222.

“Našim poslaním je vyrábať a inštalovať kvalitné tepelné čerpadlá so zreteľom na čo najvyššiu spoľahlivosť.”

Máte záujem o tepelné čerpadlo?

Ozvite sa nám ešte dnes. Radi vám vysvetlíme všetko o tepelných čerpadlách a našej firme, prídeme na osobnú obhliadku a poskytneme aj individuálnu zľavu. 🙂

IME výroba tepelných čerpadiel
slovenský výrobca
kvalitný produkt
siea logo
eprel logo
zelená domácnostiam

Naša stránka používa cookies, aby sme Vám umožnili jej pohodlné prezeranie a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Nastavenie Sukromia

Naša stránka používa cookies, aby sme Vám umožnili jej pohodlné prezeranie a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Odmietnuť všetko
Uložiť
Prijať všetko
Open Privacy settings